ویژگی های تقویت کننده آنتن موبایل

در كشور ما مکانهایی وجود دارند كه به جهت موقعيت جغرافيايي، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دريافت مي گردد و يا بعضي از مشتركين از آنتن دهی ضعيف شبكه تلفن همراه ناراضي مي باشند و هنگام استفاده از آن در مكانهايی كه امواج تلفن همراه به راحتی دريافت نمي شود دچار مشكل مي شوند. Signal Repeater، يك تقويت كننده آنتن موبایل بسيار قوی است كه در تمام مكانهايی كه آنتن دهی موبایل کم است،كاربرد دقيقی دارد و می تواند تحت ضعيف ترين شرايط آنتن دهی، امواج تلفن همراه را دريافت نموده و كاملا تقويت نمايد.

کاهش سیگنالها در ساختمان


با پيشرفت مخابرات سلولي و افزايش ضريب نفوذ تلفن همراه در کشور و افزايش ترافيك مكالمات، اپراتورهای تلفن همراه مجبور به توسعه ایستگاه های BTS خود هستند. بدين منظور لازم است تا سطح سيگنال و نيز ارتفاع آنتن در ایستگاه های موجود کم شود.
اين امر باعث مي‌شود نفوذ پذیری سيگنالها در ساختمانها كاهش يافته و پوشش سيگنال به مرور زمان موضعی تر ‌شود.

بهبود کیفیت مکالمات

براي بر طرف کردن اين معضل و بهبود کيفيت مکالمات استفاده از تقويت‌ كننده آنتن موبایل در مکان هایی كه امواج فرستنده زميني ضعيف است و یا اصلا موجود نمی باشد مانند كارخانه‌ها، تونل‌ها، زيرزمين ساختمانها و ساير مناطقي كه در محدوده ضعف سيگنال قرار گرفته‌اند چه در داخل ساختمان و چه در فضای باز يک راه‌حل كاربردي و مناسب است.

ویژگی های تقویت کننده آنتن موبایل :

 

1. این دستگاه تقویت آنتن موبایل امکان تقویت کردن امواج موبایل و تعامل به طور همزمان با چندین اپراتور شبکه تلفن همراه را دارد.
2. 2. امکان رله کردن باند کامل فرکانس.
3. ابعاد کوچک دستگاه امکان نصب و راه اندازی آسان را فراهم می کند.
4. دوام بالا داشتن در شرایط آب و هوایی سخت.
5. امکان کنترل کردن توان خروجی دستگاه بصورت اتوماتیک
6. اقتصادی ترین روش برای پوشش کامل امواج تلفن همراه در مساحت های مختلف.
7. جنس بدنه از آلومینیم مقاوم بوده و با استحکام و مقاومت بالا می باشد.

پوشش موبایل همراه اول 


اماکن قابل بهره برداری برای تقویت انتن موبایل : سازمانها – ادارات و مراكز دولتی – هتلها و مراكز اقامتي – كارخانجات داخل و خارج از شهر – مجتمع هاي مسكوني و تجاري – طبقات زيرزمين ساختمانها – اماكن ورزشی و استخرهاي سرپوشيده – ویلـاهای خارج از شهر – پاركينگ ها – تونل ها – مترو – جاده ها و …آيا مي دانيد ضعف پوشش موبايل داخل ساختمانها و همچنین فضاهای باز بخوبي قابل حل است ؟ آيا ميدانيد چرا موبايل شما آنتن کامل مي دهد ولي صدا قطع و وصل و يا کاملاً قطع مي گردد ؟ اگر فکر مي کنيد مشکلات شما با گسترش شبکه موبايل در شهر بهبود مي يابد ؟ اشتباه مي کنيد !

دستگاه های تقویت آنتن موبایل


شرکت آمپلی تک مشکلات فوق را با توان مهندسي به صورت تضميني در محیط شما حل مي کند

دستگاه های تقویت آنتن موبایل و تقویت کننده آنتن موبایل در محل هايي که امواج فرستنده زميني موبايل ضعيف است و یا اصلا” وجود ندارد، مانند کارخانه ها یا ويلاهای خارج از شهر ، پارکينگها، تونل ها، فروشگاهها و تمام مناطقي که در خارج از محدوده عملکرد سيستم موبايل قرار گرفته اند و نقاط کور نامیده می شوند و یا نقاطی که امواج به صورت ضعیف موجود می باشند بکار مي رود .